GC728D10
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 480 mm |
| Gross height (mm) | 375 mm |
| Gross weight | 7.88 kg |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Net weight | 6.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1822 g |
| Plastic (No PET) | 58 g |
| Producer | TEFAL |
| Tare weight (kg) | 1.88 kg |
| Volume (m3) | 0.0414 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






